Hizmetler

"Güvenli Kapılara Açılan Adresiniz.."

Kapı Tamiri Hizmetlerimiz

Çelik kapılarınızda oluşan her türlü arıza veya mekanik bozukluklara karşı firmamız garantili kapı tamiri hizmeti sunmaktadır. Kendi ustalarımız ile kapınızın ne markası olursa olsun veya hangi model de olur ise olsun kapınızın tamirini gerçekleştirmekteyiz. 

1. Çelik Kapı TAmiri

Çelik kapılarınızda oluşan arıza veya tamir işlemlerini maximum 2 iş günü içerisinde gelerek kaliteli ve en uygun fiyatlar da tamirini gerçekleştirmekteyiz. Çelik kapı menteşe tamiri, çelik kapı kilit değişimi, çelik kapı sarkması, çelik kapı düşmesi, çelik kapı kilit arızası, çelik kapı tamiri yapılır mı gibi sorularınızın tüm cevaplarını ustalarımızda bulabilirsiniz.

çelik kapı tamiri
apartman kapı tamiri
2. Apartman Kapı TAmiri

Apartman giriş ve çıkışlarımızda kullanılan kapılar zaman içerisinde yıpranmaktadır. Bu kapılar çoğunlukla apartman kapısı menteşe kırılması, apartman kapısı kolu kırılması, apartman kapısı hidroliği arızası, apartman kapısı otomatık kilit arızası gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Bu arızalarınızı geldiğimiz gün içerisinde anında gidermekteyiz. Sizlerinde apartman kapılarınızda arızanız mevcut ise mutlaka bizim ile irtibata geçin.

3. Yangın Kapıs Tamiri

Yangın kapıları ülkemizde maalesef çok önemli görülmese de acil durumlarda en çok hayat kurtaran kapıdır. Belli derecelere kadar yangını geçirmeyen ve sizleri ateşten koruyan meteryallerin başında gelmektedir. Yangın kapılarınızın barelleri kilitleri ve menteşelerindeki gibi tüm arıza veya hasarları gidermekteyiz. Ayrıca yangın kapılarınızın boyama işlemini de gerçekleştirmekteyiz.

yangın kapısı tamiri
dış kapı tamiri
4. Dış Kapı Tamiri

Adından anlaşıldığı gibi sizin güvenliğinizi en fazla sağlayacak kapılardır. Aynı zamanda dışarıdan gelebilecek etkenler yüzünden en fazla hasara ve görüntü bozukluğu oluşan kapılardır. Güneş yanıkları kar soğuklarının etkileri gibi durumlarda en fazla görüntüsü bozulan kapılardır. Bu kapıların dış görüntüsünü yenileyebilieceğinizi biliyormuydunuz? Kapılarınızda oluşan hasarları ve görüntü yenileme işlemini bizden fiyat almadan kesinlikle yaptırmayınız.

5. Villa Kapı Tamiri

Villa kapıları genellikle özel yapılmış kapılardır. Bu kapıların tamirini her usta gerçekleştirememektedir. Özellikle binanınızın görünüşünü ve kreatifliği bu kapıdan geçmektedir. Bu kapı sayesinde villanıza gelen kişiler ön yargı ile evinizi beğenir veya beğenmemenize sebep olabilir. Genellikle iş toplantılarını villa sahipleri evinde gerçekleştirmektedir. Buda gelen misafirlerinizin ön yargıya sebep olabilir. Villa kapılarınızda oluşan her arızayı veyı görüntüsünü tamir etmekteyiz.

villa kapı tamiri
bahçe kapı tamiri
6. Bahçe Kapısı TAmiri

Kötü niyetli kişilerin evinize girmek için ilk kontrol ettikleri nokta bahçe kapılarıdır. Bahçe kapıları ne kadar bozuk ise evinize girmek o kadar basit olmaktadır. Güvenli bir ev için önce bahçe kapı tamiri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bahçe kapı tamiri konusunda en fazla kırılan demirlerini kaynak yaptırmama, kilit tamirini yapmama, kırılan bahçe kapı kollarını tamir ettirmeme, sürgülü bahçe kapı arızası giderilmeme gibi durumlar gelmektedir. Bahçe kapı tamr işlemini firmamız 2 iş günü içerisinde yeni hale getirmektedir.

Bizim İle İletişime Geçin

Kapılarınızın Güvenlige Açılması dilegiyle

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın