Çelik Kapıda Yaşanan Aksaklıklar

"Güvenli Kapılara Açılan Adresiniz.."

Çelik Kapıda Yaşanan Aksaklıklar
çelik kapılarda yaşanılan tüm arıza ve servis işlemleri için yapılan müdahaleler için bizleri arıyabilirsiniz. Kaliteli ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Çelik kapıda Yaşanan aksaklıklar;

Çelik kapılar, güvenlik, dayanıklılık ve uzun ömürlülük gibi avantajları nedeniyle Günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır. Ancak, her ürün gibi, çelik kapıların da bazı arızaları olabilir. Bu arızaların çoğu, doğru kurulum ve bakım eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Çelik kapılarda yaşanılan en sık arızalar ve bu tarz durumları çözümü hakkında kısaca bilgi aktarımı vermek için bu yazımızda çelik kapı tamir konusunda ekibimiz neler yapmaktadır bilgi aktarımı sağlamaktayız.  Bu sayede, çelik kapılarınızın daha uzun süre kullanımda kalmasını ve daha az arıza ile karşılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sürekli açılıp kapanan kapı: Bu arıza, kapının yüksek sıklıkta açılıp kapanmasından dolayı ortaya çıkabilir. Bu durumda, kapının kaydırma yolunun temizlenmesi ve yağlanması gerekebilir. Yani menteşe kısımlarını güzelce temizlenmesi ve yağlanması gerekmektedir.

Kapı açılmıyor ya da kapanmıyor: Bu arıza, kapının kilit mekanizmasında ya da motorunda bir sorunun olmasından dolayı ortaya çıkabilir. Bu durumda, kapının kilit mekanizmasının tamir edilmesi gerekebilir ya da Kilidinizin değiştirilmesi gerekebilir. Çelik kapım açılmıyor veya kapanmıyor gibi sorunlarınız var ise profosyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Kırık ya da çatlamış parçalar: Bu arıza, çelik kapınızın zaman içerisinde yıpranmasından ya da darbelere maruz kalmasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu durumda, kapının kırık ya da çatlamış parçalarının değiştirilmesi gerekebilir. Çelik kapınızın mobilya kısmında yaşanan kırıklar yüzünden değiştirebilecek ve yenisinden daha güzel montajlı hale getirebilecek ustalarımız mevcuttur.

Sürekli bir şekilde ses çıkartıyor: Bu arıza, kapının kaydırma yolunda ya da motorunda bir sorunun olmasından dolayı ortaya çıkabilir. Bu durumda, kapının kaydırma yolunun temizlenmesi ve yağlanması gerekebilir ya da motorun değiştirilmesi gerekebilir. Aynı zamanda kapınızın yere sürtmesi veya üst kısmının sürtmesinin sonucunda da ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle kapınızın kısaltılması veya uzatılması gerekebilir. En uygun fiyatlar ve profosyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilir.

Bu arızaların önüne geçmek için, çelik kapılarınızı periyodik olarak kontrol ettirin ve gerektiğinde onarım yaptırın. Ayrıca, kapılarınızı darbelere karşı koruma altına almak için gerekli önlemleri alın. Bu sayede, çelik kapılarınızın daha uzun süre kullanımda kalmasını ve daha az arıza ile karşılaşabilirsiniz.

Çelik Kapı arızaları başlıca hizmet verdiğimiz Noktalar;

Abdurrahmangazi Mahallesi çelik kapı arızası,

Akpinar Mahallesi çelik kapı düşmesi,

Atatürk Mahallesi çelik kapı tadilat işlemi,

Emek Mahallesi çelik kapım ses çıkartıyor,

Eyüp Sultan Mahallesi çelik kapı onarımı,

Fatih Mahallesi çelik kapı düşmesi,

Hilal Mahallesi çelik kapı kolu tamiri,

İnönü Mahallesi çelik kapı tamiri,

Kemal Türkler Mahallesi çelik kapı menteşe tamiri,

Meclis Mahallesi çelik kapı menteşe kaynağı,

Merve Mahallesi çelik kapı kilit değişimi,

Mevlana Mahallesi çelik kapı hidrolik arızası,

Osmangazi Mahallesi çelik kapı kaynak işlemi,

Paşaköy Mahallesi çelik kapı kasma sorunu,

Safa Mahallesi çelik kapı fitil değişimi,

Sarigazi Mahallesi çelik kapı yenileme işlemi,

Veysel Karani Mahallesi çelik kapı görüntüsü değiştirmek,

Yenidoğan Mahallesi  Çelik kapı onarımı,

Yunus Emre Mahallesi çelik kapı servisi,

Abdurrahmangazi Mahallesi  çelik kapı aksesuar değişimi,

Akpinar Mahallesi çelik kapı düzeltme işlemi,

Atatürk Mahallesi çelik kapı kilit takma,

Emek Mahallesi çelik kapı montajı,

Eyüp Sultan Mahallesi çelik kapı ustası,

Fatih Mahallesi çelik kapı tamircisi,

Hilal Akif Mahallesi çelik kapı tamir ustası,

İnönü Mahallesi çelik kapı kesmeden yükseltme,

Kemal Türkler Mahallesi çelik kapı alçaltma,

Meclis Mahallesi çelik kapı altı mermer takma işlemi,

Merve Mahallesi çelik kapı soğuktan engelleme,

Mevlana Mahallesi çelik kapı görüntüsünü yenileme,

Osmangazi Mahallesi çelik kapı boyama,

Paşaköy Mahallesi çelik kapı tamiratı,

Safa Mahallesi çelik kapı kırmadan yapma,

Sarigazi Mahallesi  çelik kapı sallanmasını engelleme,

Veysel Karani Mahallesi çelik kapı kilidin değiştirilmesi,

Yenidoğan Mahallesi çelik kapı tadilatını yapan usta,

Yunus Emre Mahallesi çelik kapı tamiratı,

Abdurrahmangazi Mahallesi çelik kapı yetkili servisi,

Akpinar Mahallesi çelik kapı kesme,

Atatürk Mahallesi çelik kapı sürtmesi,

Emek Mahallesi çelik kapı düşmesi,

Fatih Mahallesi çelik kapı panel değişimi,

Hilal Mahallesi çelik kapı tüm işlemleri yaptırma,

İnönü Mahallesi çelik kapıcı, işlemi olmak üzere her noktada  tüm hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sızıntılar: Çelik kapılar, yağmur, kar ve diğer hava koşullarından etkilenir ve bu nedenle sızıntılar olabilir. Sızıntılar, kapının köprülerinde ve çerçevelerinde olabilir ve bu nedenle, kapıyı ıslatır ve zarar verir. Bu problemi önlemek için, kapıyı doğru bir şekilde yerleştirin ve hava sızdırmazlık özelliğine sahip özel kapı jambı kullanın.

Kapı çalışmaması: Çelik kapılar, elektronik kilitleme sistemleriyle birlikte gelir ve bu sistemlerin arızalanması nedeniyle kapının çalışmaması problemi de ortaya çıkabilir. Bu problemi çözmek için, kilitleme sistemini kontrol edin ve gerekirse tamir ettirin.

Kırılma: Çelik kapılar, çok dayanıklıdır ancak zamanla zayıflayabilir ve kırılabilir. Bu problemi önlemek için, kapıyı düzenli olarak bakım yaptırarak koruyun ve gerekirse tamir ettirin.

Aşındırma: Çelik kapıların üst kısımları zamanla aşındırılabilir. Bu problemi önlemek için, kapıyı düzenli olarak cilalayın ve kapıyı koruyucu kaplama ile kaplatın.Bu arızaların çoğunu önleyebilmek için, çelik kapıyı doğru bir şekilde kurun ve düzenli olarak bakım yaptırarak koruyun. Gerekirse, profesyonel bir tamirci tarafından destek almalısınız.

Çelik kapılarınızda yaşayacağınız daha farklı arızalar, Kırık çelik kapı tamiri, ahşap kapı tamiri, çelik kapı eşik bölümü tamiri, çelik kapı yüzeyi yenileme, çelik kapı kol arızası, çelik kapı onarımı gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizlerinde bu tarz problemleri var ise, haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren firmamızdan detek alabilirsiniz. Ücretsiz servis hattımızdan ekstra bir ücret çıkartmadan çelik kapılarınızın tamiri konusunda ücretlendirme ve fiyat alabilirsiniz.

Bize Ulaşın